Sultan Su

DANIŞMA HATTI 444 0 515
menü
Cam Damacana

Cam Damacana

 

Cam su denilince akla ilk gelen sağlık, doğallık ve saflık olarak gösterilebilir. Cam damacana sularını kullanmak sağlık açısından birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Cam damacana içerisindeki sularda tat değişikliği ya da koku oluşumu gibi sağlığı olumsuz yönden etkileyecek durumlar yaşanmaması nedeni ile çoğu insan tarafından kullanılmaktadır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak 15 litre cam damacana suyumuzu müşterilerimize sunmaktayız. Cam damacanalar da damacana sularda olduğu gibi kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Sebil ya da su pompası cam damacanalar için kullanılabilir. Cam damacana su tercihleriniz de Sultan Su Doğal Kaynak Suyunu kullanabililirsiniz. Üretim tesislerimizde el değmeden özel makineler ile cam damacanalarımızı kaynak suyu ile doldurmaktayız. Damacana su tüketmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Sultan Su markası ile iletişime geçmektir. Bir telefon ile evinize, iş yerinize ya da istediğiniz bir yere cam damacana suyunu getirmekteyiz. Cam damacana tercih etmek kaliteli su içmede sizlere yardımcı olacaktır.

 

Neden Cam Damacana Tercih Edilmelidir

 

Cam damacanalar, suların tadını, kokusunu ve aromasını değiştirmediği için tercih edilmektedir. Bu özellikleri sayesinde cam damacana içerisinde bulunan suları uzun süreli olarak saklamak mümkün hale gelmektedir. Neden cam damacana tercih edilmelidir sorusunun diğer bir cevabı olarak cam damacanaların şeffaf olması nedeni ile içerisinin görülmesi gösterilebilir. Ayrıca cam genel olarak mikroorganizmaların yaşaması için uygun ortamlar değildir. Bu neden ile cam içerisinde kimyasal reaksiyonlar yaşanmamaktadır. Cam damacanalar ısıya karşı dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır. Camı birçok kez eritilip yeniden şekil verilebilmesi özelliği nedeni ile geri dönüşüm için uygundur. Cam damacanalar için doğa dostu olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Cam yapısı dolayısıyla doğal bir maddedir. Bu özelliği nedeni ile çevre ve insan sağlığını korumada kendisine ilk sıralarda yer bulmaktadır. Cam damanacaların doğal yapısı olması aynı zamanda kanserojen maddelerin bulunmadığı anlamına da gelmektedir. Cam damacanaları bu özellikleri nedeni ile insan sağlığı için uygun olarak değerlendirmek yanlış olmayacaktır. Cam damacanalar içlerinde bulunduğu gıda ürünleri ile etkileşeme girmemektedir. Ayrıca, ortamda bulunan gaz ve buhar gibi insan sağlığı için zararlı olan maddeleri su içerisine almaması cam damacanaların tercih edilme nedenleri arasında gösterilebilir. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak cam damanacaların tümbu özelliklerinin bilincindeyiz. Müşterilerimizin sağlığını ön planda tutmamız nedeni ile sizlere cam damacana suyu tüketmenizde yardmcı olmaktayız. Bizimle iletişime geçerek cam damacana suyu siparişi vermeniz yeterlidir.

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

  • Lezzetli,içimi güzel ve doğal bir su içmek istiyorsanız Sultan Su'yu tavsiye edebilirim. Şefika Nursen / İstanbul
  • Sultan suyu yeni kullanmaya başladım. Doğal ve sağlıklı olduğuna inandığım Sultan Suyu rahatlıkla evinize sokabilirsiniz. Mehmet Yılmaz / İstanbul2
  • Aradığınız lezzet kapınıza kadar gelsin istiyorsanız Sultan Su kullanmalısınız mutlaka. Emre Saygın / İstanbul3

ÖDÜLLER VE SOSYAL SORUMLULUK

Suyun Önemi

Tüm Yazılar İçin Tıklayınız

Bayi Başvuru Formu