Sultan Su

DANIŞMA HATTI 444 0 515
menü
Damacana Su

Damacana Su

 

Polikarbonat ham maddesinden yapılan damacana su, güvenilir ve kaliteli markalar içerisinden seçildiği takdirde hiçbir sağlık sorunu yaşamanıza neden olmamaktadır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu, Uludağ kaynaklarından özel ve hijyenik yöntemler ile çıkartılmakta ve ürünlerimize doldurulmaktadır. Damacana suların kullanımının kolay olması nedeniyle hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanımını mümkündür. Kaynak suyunu damacanalara doldurmadan önce uygun sistemler ile yıkanması, damacana suyu kullanımının sağlık açısından uygun olduğunun göstergesi olarak değerlendirilebilir. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak damacana suların temizlik ve sterilizasyon işlemlerine gereken önemi verdiğimizi belirtebiliriz. Bu açıdan, damacana su tercihlerinizde Sultan Su markasını güvenle kullanabilirsiniz. Kaynak sularını doğal yollar ile çıkartıp, ekstra hiçbir madde eklemeden damacanalara doldurmaktayız. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu tüketirken sağlık açısından oluşabilecek soru işaretlerinin aklınızda yer edinmeyeceği garantisini verebiliriz.

 

Neden Damacana Su Tüketmeliyiz

 

Damacana su, yabancı madde ve koku kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Ayrıca dış ve iç yüzeyleri yüksek sıcaklıkta yıkanmakta ve dezenfekte olması için çeşitli ürünler kullanılmaktadır. Ancak bu ürünlerin insan sağlığı açısından hiçbir soruna neden olmamasına dikkat edilmektedir. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak damacana ve diğer ürünlerimiz de temizlik işlemlerini maksimum seviyede gerçekleştirmekteyiz. Üretim tesislerimizde el değmeden doldurulan doğal kaynak sularını herhangi bir sorun yaşamadan tüketebilirsiniz. Neden damacana su tüketmeliyiz sorusunun cevabına kolay kullanım ve hijyen açısından sorun teşkil etmemesi gibi nedenler gösterilebilir.

Damacana Su Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Damacana su alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusu birçok insanın aklında bulunan bir sorudur. Damacana su alırken dikkat etmemiz gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. Damacana su kirli ya da yıpranmış bir şekile sahipse kesinlikle bu ürünü almamalısınız. Damacana suyun üzerinde markanın  kabartma logosu olmalıdır. Damacana üzerindeki logo ve emniyet bandı üzerinde bulunan logonun aynı olmasına dikkat edin. Ayrıca emniyet bandını açan ilk kişinin siz olması da önemlidir. Damacana kapağının üzerinde kabartma logo, üretim tarihi, son kullanma tarihi ve parti seri numarası gibi özelliklerinin bulunması ayrıca dikkat etmeniz gereken noktalardır. Damacana suyu aldıktan sonra direkt güneş ışığından korumanız gerekmektedir. Damacanın kapağı açıldıktan sonra su içerisine dışardan girebilecek toz, kir gibi maddelerin bulaşmaması için kapağı sürekli kapalı tutmanız gerekmektedir. Ayrıca kullandığınız su pompalarını da düzenli olarak temizlemeniz sağlıklı su tüketmeniz için yararlı adımlar arasında gösterilebilir. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu markası olarak damacan suların üretiminde hijyen açısından hiçbir kuşku duymanıza gerek olmadığını bir kez daha belirtebiliriz. Ayrıca kabartma logo, üretim tarihi, son kullanma tarihi ve parti seri numarası gibi damacana sular için gerekli olan tüm maddelerin ürünlerimizde bulunduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

  • Lezzetli,içimi güzel ve doğal bir su içmek istiyorsanız Sultan Su'yu tavsiye edebilirim. Şefika Nursen / İstanbul
  • Sultan suyu yeni kullanmaya başladım. Doğal ve sağlıklı olduğuna inandığım Sultan Suyu rahatlıkla evinize sokabilirsiniz. Mehmet Yılmaz / İstanbul2
  • Aradığınız lezzet kapınıza kadar gelsin istiyorsanız Sultan Su kullanmalısınız mutlaka. Emre Saygın / İstanbul3

ÖDÜLLER VE SOSYAL SORUMLULUK

Suyun Önemi

Tüm Yazılar İçin Tıklayınız

Bayi Başvuru Formu