Sultan Su

DANIŞMA HATTI 444 0 515
menü
Kaynak Suları

Kaynak Suları

 

Kaynak suları, jeolojik olarak koşullara uygun ve doğal olarak oluşan bir ya da daha fazla çıkış kaynağı olan veya uygun şartlar ile çıkarılan yeraltı suları olarak tanımlanabilir. Kaynak suları doğal olarak su kaynaklarında bulundukları için temiz ve sağlıklı su kategorisi içerisinde yer almaktadır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu markası Uludağ’ ın kaynaklarından çıkan suları müşterilerine en kaliteli şekilde sunmaktadır. Kaynak sularının doğallığına ve kalitesine zarar verilmeden çıkarılan sularımızı hiçbir tereddüt yaşamadan tüketmeniz mümkündür. Doğal kaynak sularının bir başka özelliği ise hiçbir kimyasal ve mikrobiyolojik zarara uğramamalarıdır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu markası olarak bunun bilincinde olduğumuzu bu noktada belirtebiliriz. Bu neden ile üretim fabrikamızda el değmeden hijyenik koşullarda doğal kaynak sularını, ürünlerimize doldurmaktayız. Sağlıklı ve kaliteli doğal kaynak suyu tercihinizde Sultan Su Doğal Kaynak Suyunu tercih edebilirsiniz.

 

Kaynak suları şebeke sularına göre sağlığımız açısından daha yararlı olduğu birçok uzman tarafından belirtilmektedir. Bunun nedeni kaynak sularının oluşum süreçlerinde atık ve kanalizasyon suyu, gübre, sanayi atıkları, evsel atıklar ve tarım ilaçları gibi toprağa karışan kirletici maddelerden korunmuş halde bulunmalıdır. Kısacası insanlar tarafından hiçbir müdahele görmemiş olan doğal kaynak suları vücudumuz için yararlı sular olarak değerlendirilebilir. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu markası olarak sağlıklı su tüketmenizde sizler için gereken her koşulu sağladığımızı bu noktada belirtebiliriz.

 

Şebeke Suları ve Kaynak Suları Arasındaki Farklar

 

Şebeke suları, doğal kaynak sularının aksine göl, nehir ve baraj sularından elde edilmektedir. Yüzeysel sulardan elde edilen bu sulara sanayi ve tarım alanlarından gelen birçok yan madde karışması nedeni ile doğal kaynak sularına göre daha sağlıksız olarak belirtilebilir. Şebeke suları ve kaynak suları arasındaki farklar arasında şebeke sularına karıştırılan klor gibi maddeler gösterilebilir. İnsan sağlığı açısından olumsuzluklara neden olan klor maddesi şebek sularının içme suyu olarak kullanılmamasının ana nedeni olarak gösterilebilir. Kaynak suları ise doğal yollarla oluştuğu için herhangi bir dezenfekte işlemine ihtiyaç duymamaktadır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu bu durumun bilincinde olan bir marka olması nedeni ve insan sağlığını ön planda tutması nedeni ile sizlere kaliteli ve hijyenik kaynak suyu temini sunmaktadır. Kaynak suyu içiminde Sultan Su Doğal Kaynak Suyunu tercih etmeniz bu bağlamda sizlere önerimiz olarak sunulabilir. Sağlık Bakanlığı tarafından kontrol edildikten sonra şişelenme sürecine başladığımızı belirterek aklınızda oluşabilecek sağlık açısından uygun olup olmadığı soru işaretlerini Sultan Su markası olarak giderebiliriz.

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

  • Lezzetli,içimi güzel ve doğal bir su içmek istiyorsanız Sultan Su'yu tavsiye edebilirim. Şefika Nursen / İstanbul
  • Sultan suyu yeni kullanmaya başladım. Doğal ve sağlıklı olduğuna inandığım Sultan Suyu rahatlıkla evinize sokabilirsiniz. Mehmet Yılmaz / İstanbul2
  • Aradığınız lezzet kapınıza kadar gelsin istiyorsanız Sultan Su kullanmalısınız mutlaka. Emre Saygın / İstanbul3

ÖDÜLLER VE SOSYAL SORUMLULUK

Suyun Önemi

Tüm Yazılar İçin Tıklayınız

Bayi Başvuru Formu