Sultan Su

DANIŞMA HATTI 444 0 515
menü
Su Bayiliği

Su Bayiliği

 

Su tüketmek hiçbir zaman bitmeyecek bir işlem olarak değerlendirilebilir. Su sektörü içerisinde yer almakta bu neden ile sürekli devam edecek bir iş sektörü olarak değerlendirilebilir. Özellikle şebeke sularının hijyen açısından içilmesinin uygun olmadığı bölgelerde su bayiliği açmanın önemi daha fazla artmaktadır. Ayrıca damacana su sektörünün her yıl büyümesi bu sektör içerisinde yer alınmasının en önemli nedeni olarak gösterilebilir. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bayiliklerimizin olduğunu bu noktada belirtebiliriz. Doğru bölge ve kaliteli su satılması su bayiliği açan kişiler için karlı ve sürekli bir iş olarak değerlendirilebilir. Hijyenik ve kaliteli su içmek isteyen kişilere su bayileri ile ulaşmak mümkün bir durumdur. Peki, su bayiliğine sahip olmak için neler gereklidir. Yazımızın devamında su bayiliği açmak isteyen kişilere yardımcı olacak bilgileri paylaşmaya çalışacağız.

 

Su Bayiliği Açmak İçin Neler Gereklidir?

 

Su sektörü tabiri caizse hiç ölmeyecek bir sektör olarak değerlendirilebilir. Bu neden ile bu sektör içerisinde yer almak birçok kişi için karlı bir yatırım olarak görülebilir. Su bayiliği açmak için neler gereklidir sorusu bu noktada kişiler için akıllarını kurcalayan bir durum olarak gösterilebilir. su bayiliği açmak isteyen kişilerin öncelikli olarak düşünmesi gereken kendi markalarını mı oluşturmak istedikleri ya da var olan su markalarına mı yönelmek istedikleridir. Eğer kendi markanızı oluşturmak istiyorsanız ilk olarak bir şirket kurmanız gerekmektedir. Bu durumu gerçekleştirmek için ise yeterli miktarda yatırımınızın olması gerektiğini unutmayın. Şahıs şirketi adı altında su bayiliği kurmak için bir muhasebeci ile anlaşmak ve ona vekalet vermeniz yeterli olacaktır. Ancak şirket açmak için gerekli maliyetlerin ne kadar olduğuna dair bir araştırma yapmanız sizlere küçük bir tavsiye olarak sunulabilir. Var olan bir markanın su bayiliğini almak istiyorsanız yapmanız gerekenleri şu şekelde sıralayabiliriz. Öncelikli olarak hangi su markası ile bayilik açmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Bu yöntem ile açılacak olan bayiliklerin daha düşük maliyetinin olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü, hali hazırda bir müşteri portföyünüz, tabelanız, reklamınız ve profesyonel bir dağıtım sisteminiz olacaktır. Markanıza karar verdikten ve istenilene ücreti ödedikten sonra bayilik veren firmalar tarafından dağıtım yapacağınız bölge araştırılmaktadır. Deponuz, araçlarınızın park edileceği yerler ve bayilik açıcağınız mekana karar verildikten sonra sizlerin yapacağı işlemler arasında ruhsat, belediye izni ve mali prosedürler yer almaktadır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak su bayiliği açmanızda sizlere yardımcı olacağımızı unutmamanız gerekmektedir.

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

  • Lezzetli,içimi güzel ve doğal bir su içmek istiyorsanız Sultan Su'yu tavsiye edebilirim. Şefika Nursen / İstanbul
  • Sultan suyu yeni kullanmaya başladım. Doğal ve sağlıklı olduğuna inandığım Sultan Suyu rahatlıkla evinize sokabilirsiniz. Mehmet Yılmaz / İstanbul2
  • Aradığınız lezzet kapınıza kadar gelsin istiyorsanız Sultan Su kullanmalısınız mutlaka. Emre Saygın / İstanbul3

ÖDÜLLER VE SOSYAL SORUMLULUK

Suyun Önemi

Tüm Yazılar İçin Tıklayınız

Bayi Başvuru Formu