Sultan Su

DANIŞMA HATTI 444 0 515
menü
Sultan Bardak Su

Sultan Bardak Su

 

Cam şişelerin özellikle çocuklara zarar verme özelliklerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Cam şişeler içerisinde tükettikleri sular çocukların yaralanmalarına neden olabilir. Camların kırılma özelliğine sahip olmaları kaza riskinin oluşmasında etkili olmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için bardak su tercihinde bulunulması yararlı olacaktır. Sultan bardak su, bu amaçla Sultan Su Doğal Kaynak Suyu markası içerisinde yer alan ürünler arasında bulunmaktadır. Kolay kullanım özelliğine sahip olması nedeni ile her yaştan insan tarafından kullanılması mümkündür. Sultan bardak suyu çocuklarınızın güvenliği açısından tercih etmenizde hiçbir sakınca bulunmadığını belirtebiliriz. Sultan bardak su diğer su ürünlerine göre daha şeffaf özelliktedir. Kırılgan olmaması nedeni ile yaralama gibi sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Buhar ve gaz gibi su içerisine bulaşacak maddelerden kendisini korumaktadır. Kaliteli ve sağlıklı su tüketmek için Sultan Su Doğal Kaynak Suyu içerisinde yer alan Sultan bardak suyunu tercih edebilirsiniz.

 

Bardak Suların Özellikleri

 

Bardak suların özellikleri arasında ilk gösterilebilecek konu üretimlerinin diğer ürünlere göre daha kolay olmasıdır. Yapım aşamasında kullanılacak olan hammaddeler katı ve sıvı halde bulunmaktadırlar. Bu maddelerden biri asit olmasına rağmen aşındırıcı özelliği olan bir asit çeşidi değildir. Ayrıca işleme sıcaklıkları da diğer ürünlere göre daha düşüktür. Bu neden ile bardak suların üretimleri daha kolay gerçekleştirilmektedir. Bardak sular cam şişelere oranla daha hafiflerdir. Bu özelliği sayesinde taşıma konusunda sizlere ağırlık açısından bir sorun çıkarmayacaktır. Kırılmaz ve hafif olma özelliklerinin yanı sıra bardak sular geri dönüşüm için uygun ürünlerdir. Doğaya karşı olumsuz yönlerinin olmaması bardak sularını kullanmanız için geçerli nedenler arasında gösterilebilir. Bardak sular tek kullanım özelliğine sahip oldukları için depozitolu ürünler kategorisinde yer almamaktadır. Depositosuz olma özelliği sayesinde bardak suları kullandıktan sonra atarak bir kez daha sipariş ettiğinizde geri verme gibi bir sorun yaşamazsınız. Bardak sular hafif, şeffaf, uygun fiyata sahip ve geri dönüşümlü olmaları nedeni ile birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak müşterilerimiz bardak su sağlamak hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Uludağ kaynak sularından temin ettiğimiz sularımızı el değmeden, özel makinelerimiz ile ürünlerimize doldurmakta olduğumuzu belirtebiliriz. Her ürünümüzde olduğu gibi Sultan bardak su ürünümüzde de maksimum düzeyde dezenfekte işlemleri uygulamaktayız. Ürünlerimizin temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra su doldurma sürecine başlamaktayız. Sağlıklı ve kaliteli su içmek istiyorsanız Sultan Su Doğal Kaynak Suyunu tercih edebilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

  • Lezzetli,içimi güzel ve doğal bir su içmek istiyorsanız Sultan Su'yu tavsiye edebilirim. Şefika Nursen / İstanbul
  • Sultan suyu yeni kullanmaya başladım. Doğal ve sağlıklı olduğuna inandığım Sultan Suyu rahatlıkla evinize sokabilirsiniz. Mehmet Yılmaz / İstanbul2
  • Aradığınız lezzet kapınıza kadar gelsin istiyorsanız Sultan Su kullanmalısınız mutlaka. Emre Saygın / İstanbul3

ÖDÜLLER VE SOSYAL SORUMLULUK

Suyun Önemi

Tüm Yazılar İçin Tıklayınız

Bayi Başvuru Formu