Sultan Su

DANIŞMA HATTI 444 0 515
menü
Tek Kullanımlık Pet Damacana Su

Tek Kullanımlık Pet Damacana Su

 

Su tüketmek daha sağlıklı bir yaşam için gereken en önemli durumdur. Vücudumuz beslenmeden birkaç hafta dayanabilirken, su tüketilmeden yalnızca birkaç gün dayanmaktadır. Bu nedenle su içmeyi atlamamak hepimiz için önem teşkil etmektedir. Günde en az 8 bardak su içerek vücudumuz için gerekli su miktarını karşılamamız mümkündür. Şebeke sularının içme suyu olarak kullanılmadığı bölgelerde damacana sularının önemi artmaktadır.  Sultan Su Doğal Kaynak Suyu olarak sizlere damacana su hizmeti vermekte olduğumuzu bu noktada belirtebiliriz. Markamıza ulaşarak sipariş vermeniz sağlıklı ve kaliteli su içmeniz için yeterli olacaktır.

 

Ürünlerimiz arasında tek kullanımlık pet damacana su yer almaktadır. Damacana sular için geçerli olan depozito işlemi tek kullanımlık pet damacana sular için geçerli değildir. Adından da anlaşılacağı gibi bu pet damacanaları kullanımı tamamlandıktan sonra Sultan Su markamıza iade etmenize gerek yoktur. Sularınızın bitiminde tek kullanımlık pet damacana sularını atabilir ve yeniden sipariş verdiğinizde değişim yapmadan suyunuzu kullanabilirsiniz. Depositosuz olması nedeni ile damacana değişimi gibi konuları sorun etmenize gerek kalmamaktadır. Tek kullanımlık pet damacana sluları diğer damacana sularında olduğu gibi sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sebillerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz pet damacana sularını aynı zamanda su pompası ile kullanmanız da mümkündür. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu markası olarak sizlere tek kullanımlık pet damacanalarımızda kaliteli ve sağlık açısından uygun su hizmeti vermekte olduğumuzu bu noktada tekrar hatırlatabiliriz.

 

Tek Kullanımlık Pet Damacana Su Üretimi

 

Sultan Su Doğal Kaynak Suyu üretim tesisimizde pet resin hammaddesi, yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz ile preform haline getirilir. Daha sonra preformlar üretim makinelerimizde tek kullanımlık pet damacanalar haline getirilmektedir. Pet damacanalar üretildikten sonra sterilizasyon işlemleri uygulanır. Bu uygulamalar, el değmeden otomatik makineler sayesinde temizlenmektedir. Dezenfekte işlemleri tamamlanan tek kullanımlık pet damacanalar yine el değmeden su ile doldurulmaktadır. Su doldurulma işlemleri de tamamlandıktan sonra kapakları kapatılan tek kullanımlık pet damacana suları tüketim için hazır hale gelmektedir. Kapakların üzerine ayrıca, üretim tarihi ve son kullanma tarihleri de damgalanmaktadır. Kapak kısmının çevresi emniyet bandı ile çevirildikten sonra müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Sultan Su Doğal Kaynak Suyu tek kullanımlık pet damacana su üretimini bu şekilde gerçekleştirmektedir. Güven ve sağlık açısından hiçbir kuşku duymadan Sultan Su markamız içerisinde yer alan suları tüketebilirsiniz. Uludağ’ dan çıkartılan doğal kaynak sularımızı sağlıkla tüketebilirsiniz.

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

  • Lezzetli,içimi güzel ve doğal bir su içmek istiyorsanız Sultan Su'yu tavsiye edebilirim. Şefika Nursen / İstanbul
  • Sultan suyu yeni kullanmaya başladım. Doğal ve sağlıklı olduğuna inandığım Sultan Suyu rahatlıkla evinize sokabilirsiniz. Mehmet Yılmaz / İstanbul2
  • Aradığınız lezzet kapınıza kadar gelsin istiyorsanız Sultan Su kullanmalısınız mutlaka. Emre Saygın / İstanbul3

ÖDÜLLER VE SOSYAL SORUMLULUK

Suyun Önemi

Tüm Yazılar İçin Tıklayınız

Bayi Başvuru Formu