Sultan Su

DANIŞMA HATTI 444 0 515
menü
ÜRETİM TESİSİMİZ

ÜRETİM TESİSİMİZ

Sultan Doğal Kaynak Suyu üretim tesisi Bursa Uludağ’da bulunmaktadır. Uludağ’ın yüksek yerlerinden ve yerleşim yerlerinden uzakta bulunan bunlara köy yerleşim yerleri de dahil üretim tesisimizde, doğal kaynak sularını el değmeden en saf hali ile müşterilerimize sunmaktayız. Yerleşim yerlerinden ve özellikle sanayi merkezlerinden uzakta olan üretim tesisimiz, bu gibi yerlerin olumsuz koşullarından uzak olması nedeni ile etkilenmemektedir. Suyun doğal hali ile kalmasına gereken önemi verdiğimizi hatırlatmamızda fayda olduğunu bu noktada belirtebiliriz.


Doğal kaynak suyunu gıda tüzüğüne uygun boru siste mizle çıkarmaktayız. Bu sayede kaynak suyunun maksimum düzeyde hijyenini korumaktayız. Boru sistemiz sayesinde çıkardığımız doğal kaynak suyunu, üretim tesisimize geldiği andan itibaren korumaya özen göstermekteyiz. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı depolarımızda tamamen kapalı ve yüksek düzeyde hijyen sağlayan depo ortamlarında doğal kaynak suyununun muhafaza edilmekte olduğunuzu müşterilerimize garanti etmekteyiz. Sağlık ve hijyen açısından hiçbir kuşku duymadan üretim tesisimizden sizlere sunulan Sultan Doğal Kaynak Suyunu güvenle içebilirsiniz.


Uludağ’ın zirvelerinden gelen doğal kaynak suyunu, üretim tesisimizde yer alan filtrelerden geçirmekteyiz. Hijyenik ortamlarda, tam otomatik makinelerde, el değmeden doldurulan ve şişelenen Sultan Doğal Kaynak Suyu tüketicilerimizin güven ve zevkine sunulmaktadır. Doğal lezzeti ve sağlıklı içim sunan Sultan Doğal Kaynak Suyunu güvenle tüketmeniz için üretim tesisimizde hijyenik ortam sağlamak kalite politikamız arasında yer almaktadır.


İnsan sağlığını göz önünde tutmak markamızın en önem verdiği noktalardan bir olduğu için doğal kaynak su üretiminde kullanılan pet şişe, kapak, ambalah malzemeleri ve damacana gibi tüm ürünler tüm sağlık standartlarına uygun olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bu ürünler kullanılmadan önce fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirildikten sonra kullanılmaktadır.


19 litre geri dönümüşümsüz pet şişeler kullanarak çevre sağlığını da göz önünde tutmaktayız. Geri dönüşümsüz pet şişelerin üretilmesinde en son teknoloji kullanılmaktadır. Preform hammaddesinden üretilen bu şişeler kaliteli ve güvenilir ürünlerimiz arasına yer almaktadır. 19 litre damacana şişelerimiz ise kolay temizlenebilme özelliklerine sahiptir. Hijyen ve sağlık açısından gerekli işlemler gerçekleştirildikten sonra ürünlerimiz Sultan Doğal Kaynak Suyu içerisine doldurulmaktadır. Sultan Doğal Kaynak Suyu ürünlerimiz arasında 200 CC plastik bardak, 250 CC plastik bardak, 300 CC plastik bardak, 0,33 litre pet şişe, 0,5 litre pet şişe, 1,5 litre pet şişe, 5 litre pet şişe, 10 litre pet şişe ve 15 litre cam şişe bulunmaktadır. Bu ürünlerimize de su dolumu yapılmadan önce hijyenik testler yapılmaktadır.


Üretim tesisimiz içerisinde yer alan labarutavarlar sayesinde Sultan Doğal Kaynak Suyunun günlük analizlerini yapmakta ve kontrol etmekteyiz. Aylık, üç aylık ve yıllık olarak Sağlık Bakanlığı ve Bölge Sağlık Müdürlüğü tarafından ayrıca üretim tesisimizin kalite kontrolü yapılmaktadır. Yapılan mikrobiyolojik analizlerimizi isteyen tüm müşterilerimize rapor halinde göstermekte olduğumuzu bu noktada belirtebiliriz.

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

  • Lezzetli,içimi güzel ve doğal bir su içmek istiyorsanız Sultan Su'yu tavsiye edebilirim. Şefika Nursen / İstanbul
  • Sultan suyu yeni kullanmaya başladım. Doğal ve sağlıklı olduğuna inandığım Sultan Suyu rahatlıkla evinize sokabilirsiniz. Mehmet Yılmaz / İstanbul2
  • Aradığınız lezzet kapınıza kadar gelsin istiyorsanız Sultan Su kullanmalısınız mutlaka. Emre Saygın / İstanbul3

ÖDÜLLER VE SOSYAL SORUMLULUK

Suyun Önemi

Tüm Yazılar İçin Tıklayınız

Bayi Başvuru Formu